Nederlands English Français Deutsch
Winkelwagen
Items: 0
Totaal: € 0,00
Inloggen
E-mailadres:
Wachtwoord:
Wachtwoord vergeten?
Bent u hier nieuw?

Inloggen
Productgalerij
Terug

Philodendron 'Lisa' starter

Ariods309
Eigenschappen
Philodendron 'Lisa'

Nu nieuw in het assortiment van Araflora: de Philodendron ‘Lisa’! Deze makkelijke kamerplant heeft een mooie roze gloed over de donkere, puntige bladeren. De Philodendron werkt luchtzuiverend en is dus een verfrissende toevoeging voor uw collectie!

Philodendron 'Lisa'
Klik op afbeelding om te vergroten
Philodendron 'Red Heart' Philodendron 'Red Heart' Philodendron 'Red Heart' Philodendron 'Red Heart'
Plant soort
terrarium
Standplaats
binnen
Standplaats
kuipplant
Licht
semi zon
Watergift
normaal
Eigenschappen
medicinaal

Product info

De Philodendron ‘Lisa’ is één van de honderden soorten Philodendrons die oorspronkelijk voorkomen in tropische gebieden in Midden- en Zuid-Amerika. De ‘Lisa’ is een zelfgekweekte versie van de plant. Deze plant heeft een luchtzuiverende werking en kan zowel als hangplant of als klimmer gehouden worden. Let wel op: deze Philodendron is giftig dus het is wijs de plant uit de buurt te houden van kinderen en huisdieren.

Hoogte:
15 cm
15 cm
Breedte:
10 cm
10 cm
Bloemkleur:
?
?
Bloeiperiode:
All year
all year
Product soort:
Plant
plant
Plant soort:
Terrarium
terrarium
Groeiwijze:
Normaal
normaal
Eigenschappen:
Medicinaal
medicinaal
Groeisnelheid:
Langzaam
langzaam
Verspreiding:
Zuid Amerika
Zuid Amerika
Hoogte habitat:
0-1500 m
0-1500 m
 

Plant verzorging

De Philodendron is een erg makkelijke kamerplant die het goed doet in een lichte ruimte. U kunt de ‘Lisa’ beter niet in direct zonlicht plaatsen omdat de kans bestaat dat dit de bladeren doet verkleuren. De beste methode om te zien of de plant water kan gebruiken is om te checken of de bovenste paar centimeter van de bodem droog aanvoelt. Dit zal betekenen dat u de plant ongeveer eens per week water geeft. In de koudere maanden zal dit ongeveer eens per twee weken zijn. Ook kan het geen kwaad om de plant een aantal keer per week te besprenkelen met water om de luchtvochtigheid op peil te houden.

Verzorging:
Zeer makkelijk
zeer makkelijk
Standplaats:
Binnen
binnen
Standplaats:
Kuipplant
kuipplant
Licht:
Semi zon
semi zon
Watergift:
Normaal
normaal
Bewatering tips:
Gieten van boven
gieten van boven
Luchtvochtigheid overdag:
60-80%
60-80%
Luchtvochtigheid 's nachts:
60-80%
60-80%
Dag temperatuur:
10-30 °C
10-30 °C
Nacht temperatuur:
12-18 °C
12-18 °C
Temperatuur min:
15 °C
15 °C
Temperatuur:
< 15 °C
< 15  °C
Bemesting:
Medium
medium
Ph grond:
<5-8>
<5-8>
Substraat soort:
Sphagnum
Sphagnum
Verpotten:
After 2 years
after 2 years

Print info

Copyright © Araflora.com 2006 - 2023